Wiosna to nieodmiennie czas wielkich porządków. Kiedy na dworze robi się cieplej i weselej, chcemy wpuścić wiosnę do naszych domów, mieszkań, a nawet biur. Jest to także czas wielkich porządków w samochodach.

Chcemy pozbyć się wszystkich zanieczyszczeń, jakie powstały podczas zimy, gdy aura nie sprzyjała podejmowaniu takich wysiłków, przegonić zimową ospałość i odetchnąć świeżym, czystym powietrzem w swoim otoczeniu. Wszystko to będzie łatwiejsze i nastąpi szybciej, gdy skorzysta się z usług firmy Mr K.

Dlaczego profesjonalne usługi są lepsze niż samodzielne sprzątanie?

Sprzątanie może być bardzo czasochłonne, zwłaszcza jeśli chodzi o gruntowne porządki. Jego obowiązkowym elementem jest między innymi mycie okien, co jest prawdziwą zmorą dla wielu osób i olbrzymim kłopotem zwłaszcza jeśli okna są duże i jest ich wiele. Poza tym szorowanie tapicerek, obić mebli czy dywanów nastręcza sporo trudności. Zanieczyszczenia nie zawsze łatwo poddają się działaniu stosowanych środków i metod, a na pewno trzeba włożyć w to wiele wysiłku. Im starsze zabrudzenia, tym mniejsza szansa, że uda je się całkowicie usunąć, my to jednak potrafimy! Korzystamy z najwyższej jakości sprzętu piorąco-czyszczącego, w mig więc jesteśmy w stanie uporać się z najsilniejszymi zabrudzeniami i zastarzałymi plamami, jakie powstają w każdym domu podczas normalnego użytkowania powierzchni mieszkalnej. Zabrudzony dywan czy poplamiona wykładzina, zszarzała kanapa czy sofa to dla nas żaden problem. Na doskonały efekt sprzątania wpływają też specjalne, stosowane przez nas środki czyszczące. Nie są one dostępne dla zwykłych konsumentów lecz przeznaczone do użytku profesjonalnego, każdy nasz klient może więc mieć pewność, że posprzątamy lepiej i dokładniej niż on sam, bez względu na to, jak wiele wysiłku w to włoży.

Nasze usługi

Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych klientów, dlatego zajmujemy się nie tylko sprzątaniem mieszkań i domów, ale też biur oraz samochodów. Jesteśmy w stanie wyczyścić najmocniej zabrudzoną tapicerkę samochodową, odkurzyć i wyczyścić biurowe meble oraz przywrócić dawną świetność najmocniej zadeptanej wykładzinie. Oferujemy także mycie okien z użyciem specjalistycznych akcesoriów, dzięki czemu szybko i sprawnie wywiązujemy się z tego zadania, gwarantując niezrównany połysk szyb. Dzięki temu w mieszkaniu od razu robi się jaśniej i weselej, jak przystało na wiosnę.

W sklepach chemicznych znaleźć można wiele środków czyszczących, które obiecują znakomite efekty przy minimalnym wysiłku, ale na ogół nie jest to prawda. Kłopotliwe jest zwłaszcza usuwanie starych plam i zabrudzeń, które mocno wniknęły w włókna tkanin. Nieodpowiednie czyszczenie może bardziej zaszkodzić niż pomóc, gdyż brud jest wcierany do środka tkanin, a przy tym może dojść do ich mechanicznego uszkodzenia, przez co nie będą już prezentować się ładnie i będą jeszcze bardziej podatne na zabrudzenia. Można oczywiście zaopatrzyć się w specjalne urządzenia, jak odkurzacz piorący, jednak są to akcesoria bardzo kosztowne, a przy tym ich nieumiejętne używanie także nie da oczekiwanych efektów oraz może być czasochłonne. Sprzątanie, które my proponujemy, wykonujemy w błyskawicznym tempie, korzystając z akcesoriów i środków, które są dostępne tylko dla profesjonalistów. Co ważne, korzystamy z detergentów bezpiecznych dla środowiska i w pełni biodegradowalnych.